A+ A A-

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/stepienpho/domains/zdjecia.wroclaw.pl/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

  • Parent Category: Zdjęcia

 :Choć uważam, że „chłopaki nie płaczą” :), to jednak płacz nie przynosi mężczyźnie hańby ale jest aktem najwyższej odwagi. Zwłaszcza gdy opowieść nie jest miłą bajką dla dzieci .  :A takie właśnie jest Tango Seducción - pełne bólu, udręki i smutku. Obudziło pragnienie i nienasyconą potrzebę czegoś nieokreślonego. Uwiodło swoim urokiem i harmonią. Bardzo atrakcyjne tancerki pewnie też mialy w tym swój udział :).

A :jak się poruszały! Obracały się, wirowały, zginały nóżki  :hojnie obdarowując nas swoimi wdziękami. Pokazując i zaraz ukrywając. Flirtując zalotnie i odtrącając. Zbliżając się i oddalając w odwiecznej grze namiętności. Dając absolutne szczęście i wyzwolenie – w zapomnieniu. Opowiadając o miłości palącej jak Canis Majoris oraz równie mocno palącej nienawiści, ale jak ciemne serca średniowiecznej inkwizycji. A może to jedno i to samo? Zdradzie, bólu wielkim jak materia wszechświata i zemście, co nie daje ulgi bo dać jej nie może. Wszystko przeplatane namiętnością, którą może wyrazić tylko tango. I o tym właśnie było show. :

Tancerze, swoim tańcem uwodzili nie tylko siebie ale również i publiczność. Mężczyźni byli twardzi, brutalni i pewni siebie – bezbłędnie prowadząc partnerki. Kobiety ordynarnie kusiły kształtami i skąpymi strojami jak przystało na portowe ulicznice.  :Właśnie w takich warunkach rodziło się tango. W portach, spelunkach, burdelach i tawernach. Wśród burd, gwałtów i przemocy. Pełne namiętności, uczuć i zmysłowości, które coraz trudniej odnaleźć nam w cywilizacji. Porusza pierwotną, nieskrępowaną wrażliwość, stłamszoną obyczajami i zasadami moralnymi. :Artyści przemycają w tangu czystą i niczym nieskrępowaną gwałtowność uczuć, z :siłą żywiołów targających pogubione w swych wewnętrznych konfliktach dusze tancerzy. Pasja i namiętność z nich płynąca zachłannie wciągnęła i porwała publiczność do owacji, które wstrząsały budynkiem.

Pozwoliły wyrwać się jej z białej rzeczywistości i razem z Tango Seducción po raz kolejny przeżywać swą pierwszą miłość, zdradę, smutek i nienawiść po rozstaniu. Albo tylko smutek lub nienawiść.

Umiejętności taneczne i prawie akrobatyczne popisy grupy zdumiewały i budziły podziw. :Muzyka w swym narkotycznym rytmie obezwładniała i zachwycała. Skrzypce dodawały melancholijnej nutki, a bandoneon - charakterystyczne tangowe brzmienie.  :Miłosne serenady i słodkie milongi pozwalały odpocząć i nie dawały się zgubić w szybkich rytmach Tanga argentyńskiego.

Cała inscenizacja została przygotowana niezwykle precyzyjnie i z dbałością o szczegóły, ale tak by nie odciągać uwagi od tańca. Uzupełniały się idealnie, a całe show tworzyło zgrabną i porywającą opowieść w sam raz na rozgrzanie zmarzniętych serc Wrocławian.

Termin:10.12.12 godz.19.30 C.S.Impart, ul. Mazowiecka 17
TANGO SEDUCCIÓN – najsłynniejsze show taneczne ze światowej stolicy tanga – Buenos Aires

Organizator:www.wrockfest.pl