A+ A A-

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/stepienpho/domains/zdjecia.wroclaw.pl/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

O nas

Jest wiele serwisów poświęconych wydarzeniom, imprezom, wrocławskim zabytkom, informacjom. My się skupiamy na zdjęciach, na zachowaniu wspomnień, na małych wycinkach rzeczywistości, która przeminęła : i nigdy nie wróci. Czasami się zastanawiam czy wybuchająca gwiazda, której nikt nie widzi, tak naprawdę wybucha? Czy jeżeli nie ma świadków, to wydarzenie miało miejsce? Czy jeżeli nikt go nie widział, to ono istnieje? Weźmy takiego Yeti, albo potwora z LochNess. Niby ktoś je widział ale dowodów nie ma. To w końcu są czy ich nie ma? Oczywiście można polemizować, bo skoro nie widziałem miliona dolarów to nie znaczy, że on nie istnieje :). : Ale w ten sposób wpadamy w błędne koło, z którego nigdy się nie wydostaniemy. My tworzymy takie dowody aby nie było żadnych wątpliwości :). Tworzymy je w sposób wyjątkowy i niekonwencjonalny. I takie też są nasze produkty - wyjątkowe.

Postrzeganie świata przez wizjer jest trochę wymagające. To bardzo ograniczona przestrzeń, w której niewiele się mieści, gdzie obraz sprowadzony jest do dwuwymiarowej przestrzeni wyginającej się w niezbyt przewidywalnych kierunkach. Światła nigdy nie jest za dużo, a kontrast wrogo się uśmiecha w promieniach słońca.

Zjawiamy się tam gdzie coś się dzieje, gdzie coś ma się zdarzyć, gdzie warto coś uwiecznić. W słońcu, w deszczu czy nawet w śniegu. Eee, nie. W śniegu nie :). Zaczepiamy ludzi, fotografujemy znienacka i z ukrycia. To co nieruchome i to co nie zdąży uciec. A czasami uda się jak nawet bardzo szybko ucieka.

Strzelami celnie i adekwatnie, często z przymrużeniem oka (niektórzy myślą, że to złośliwie, albo wrednie :) ) i na wesoło. Lubimy to co robimy. Nasza praca jest naszą pasją.Wykonujemy również zlecenia komercyjne z zakresu wszelkiego rodzaju fotografii klasycznej i nowoczesnej.

Zapraszam do oglądania zdjęć
Grzegorz Stępień
Redaktor serwisu zdjecia.wroclaw.pl