A+ A A-

Fotografia ślubna

Wrocław to piękne dziewczęta w krótkich spódniczkach, przyciągające spojrzenia głodnych oczu, z licznymi fontannami schładzającymi rozgrzane myśli. Siedząc na Rynku : schładzając się w ogródku zimnym piwem i rozmawiając z przyjaciółmi trudno się nie rozglądać. Tyle kolorów, tyle barw, tyle odkrytej skóry. Część uwagi jest skierowana na towarzystwo, jednak główne żerowisko jest poza nim. Gdzieś na bruku, wśród pozornie niewinnych szpilek. Tyle potencjalnych kandydatek na zdjęcia ślubne :).
Panowie, rozumiem, że z tego rezygnujecie skoro interesują was moje zdjęcia ślubne :)))). : Cieszycie się ostatnimi chwilami wolności, beztroskiego życia i wolnej myśli. Ukradkowe spojrzenia i kontrolowane wdychanie przechodzącej obok piękności, to już nie to samo.

Drogie panie, nie chcę was zanudzać pisaniem prawdy, więc napiszę same kłamstwa. Wcale nie jestem dobry ani wesoły. Moje zdjęcia są koszmarne i do niczego się nie nadają. Usidliłyście swojego biednego nieszczęśnika mamiąc go swoją urodą i zakładacie mu smycz na całe życie. Oczywiście nie twierdzę, że takie życie w niewoli nie ma żadnych uroków :).
Nie znam ani jednego fajnego, ciemnego i bałaganiarskiego miejsca gdzie można zrobić wspaniałe zdjęcia. Obskórne klatki schodowe z pozawijanym balustradami i obdrapane sciany są mi zupełnie obce. Tajemnicze, stare i sypiące się zabudowania, po remontach odzyskują dawny blask, przypominając o wielkości tego miasta.

 

Jeżeli jesteście twardzi i jeszcze się nie zniechęciliście to proponuję obejrzeć resztę zdjęć na stronie: Zdjęcia ślubne.