A+ A A-

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/stepienpho/domains/zdjecia.wroclaw.pl/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

FETA - zostań aktorem

  • Parent Category: Wydarzenia
  • Published: Wednesday, 13 February 2013 21:46

Masz talent aktorski i nieskończone 20 lat, marzysz o zaprezentowaniu się na scenie teatralnej przed profesjonalnym jury i publicznością? Czekamy na Ciebie! Wyślij nagranie swojego monodramu do 2 kwietnia!

14. Ogólnopolski Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich FeTA we Wrocławiu
12-14 kwietnia 2013r.

FeTA to nie konkurs – to spotkanie amatorów z mistrzami monodramu, dyskusje, rozmowy, ale też profesjonalne warsztaty teatralne z wykładowcami PWST. W tym roku będziemy gościć m.in. Jerzego Stuhra z monodramem "Kontrabasista".

Festiwal wielu młodym aktorom pomógł dostać się do szkół teatralnych i zaistnieć na scenie, planach filmowych czy międzynarodowych przeglądach teatralnych. FeTA zachęca początkujących artystów do poszukiwania własnej drogi, niekonwencjonalności, mierzenia się z wyobrażeniami na temat form scenicznych, a także daje możliwość przełamywania własnych ograniczeń, „szlifowania” umiejętności i odkrywania swojego potencjału oraz zdobywania doświadczenia. Sprzyja temu pełna dowolność tematyki i form w wykonywaniu monodramów - uczestnicy mogą wykorzystywać rekwizyty, dźwięk, światło czy układy choreograficzne... więcej o festiwalu


Informacja:Beata Gonia - Łozowska, 71 325 14 83 w.122, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.