A+ A A-

Nueva Milonga - nauka Tanga argentyńskiego (14.02.2013)

  • Parent Category: Wydarzenia
  • Published: Friday, 01 February 2013 17:10

Nueva milonga en Wrocław

Zapraszam na pierwszą milongę "La Argentina" w Walentynki - 14.02.2013, Dwor Polski, rynek 5, I pietro.

Będziemy spotykać się co miesiąc (w drugi czwartek lub piątek miesiąca) w reprezentacyjnej sali w Dworze Polskim.. Przed milongą będziecie mogli skosztować trochę kultury argentynskiej - posłuchać wykładów, obejrzeć zdjęcia, uczestniczyć w lekcjach tańca... na Wasze tangowe kroki czeka wspaniały drewniany parkiet. Ciekawe czy wytrzyma tak intensywne używanie :).

Przed Walentynkową milongą Agata i Tomek Kozlowscy (prowadzą kursy Tanga argentyńskiego) przeprowadzą lekcje tanga dla początkujących (start o 19:30). Pozostalych milongueros zapraszamy na 21:00.

Wstęp na milonge i lekcja - gratis!


Milonga - impreza towarzyska, na której ludzie bawią się przy tangowej muzyce. Bez obaw - nie czekają nas same przeboje z lat 20 i 30 ale i jakaś współczesna, normalna muzka też.

Wydarzenie jest otwarte, każdy może przyjść napić się piwa albo drinka, pogadać ze znajomymi: aktualnymi lub zupełnie przyszłymi.Nie trzeba umieć tańczyć.  :To właśnie dla  :nich Agata i Tomek przygotowali praktykę, na której zademonstrują podstawy umożliwiające rozpoczecie podróży z tangiem. Podróży, która wciąga jak narkotyk. Podróży, która moze i nie jest łatwa ale nagroda na jej końcu jest warta każdego wysiłku. :

Tango rozwija się i zmienia. Dochodzą nowe kroki, nowa muzyka, nowi ludzie i nigdy się nie nudzi.

 

Nueva milonga en Wrocław
termin: 14.02.2013
miejsce: :Dwor Polski, rynek 5, I pietro
19:30 - praktyka dla początkujących :
21:00 - poczatek dla reszty

Całkowicie za free :