odaibe_kz

 

ODAIBE i /K.Z zaprezentowali psychodeliczno-industrialne elektro pełne kontrastów mocy oraz poplątania miejscami melancholijnych wokali z wściekłym hałasem unicestwianego miasta. Fascynacja maszynami, komunikacją z nimi – taki pseudo dialog, doprowadziła ich do kompozytorskiego szału i wściekłego wyładowania się w muzyce.

ODAIBE i Kamil Zając miksując dźwięki na komputerach, dodając obraz, demoniczny wokal i synchronizując to wszystko w czasie rzeczywistym, zbudowali klimat „dark energy” godny XXV w. To było niesamowite, spektakularne widowisko.

Odaibe – wrocławski projektant przestrzeni audiowizualnych, działający również jako vj vns (vans goblin).

Organizatorem koncertu jest Centrum Kultury Agora

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *