bartosz_mokrzycki_Koncert-z-okazji-dnia-wolnosci-i-praw-obywatelskich-Kochamy-Wolnosc-i-laczymy-pokolenia-medale-dla-dzialaczy-Solidarnosci-BMo-01.06.2026-25

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu 4 czerwca stało się miejscem wyjątkowego spotkania muzyki, historii i pamięci. Koncert „Podaruj mi trochę słońca” z cyklu „Kocham wolność”, był też okazją, by wręczyć medale „Ad Gloriam Urbis” osobom szczególnie zasłużonym dla „Solidarności” oraz przemian demokratycznych w Polsce. To jedno z najwyższych miejskich wyróżnień, przyznawane za wyjątkowy wkład w historię i rozwój Wrocławia.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *