Koniec bezpłatnego parkowania przy Magnolii we Wrocławiu! Z początkiem czerwca zarządca wprowadził opłaty za pozostawienie auta na parkingu, z którego przez lata korzystali nie tylko klienci galerii, ale też m.in. pracownicy okolicznych biur. Straż miejska zapewnia, że kontroluje okolicę i będzie reagować na przypadki uprzykrzania życia mieszkańcom przez kierowców szukających darmowego parkingu w miejscach do tego nieprzeznaczonych.
Więcej na: wroclaw.pl