Dla wielu pacjentów ChatGPT staje się pierwszym narzędziem, do którego sięgają, by zrozumieć wynik badania lub przygotować się do wizyty. O tym, jak rozsądnie korzystać z AI i jak rozmawiać o tym w gabinecie, pytamy dr Kamilę Ludwikowską z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
Więcej na: wroclaw.pl