zak_roman

Wrocław ma nowych wiceprezydentów – Grzegorza Romana i Mateusza Żaka. Swoje stanowiska objęli we wtorek 19 maja. Zastąpili Michała Młyńczaka i Renatę Granowską. Nowi wiceprezydenci Wrocławia są już po pierwszych spotkaniach ze współpracownikami.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *