Wrocław ma nowych wiceprezydentów – Grzegorza Romana i Mateusza Żaka. Swoje stanowiska objęli we wtorek 19 maja. Zastąpili Michała Młyńczaka i Renatę Granowską. Nowi wiceprezydenci Wrocławia są już po pierwszych spotkaniach ze współpracownikami.
Więcej na: wroclaw.pl