Ante Simundza, trener piłkarzy Śląska Wrocław, zostaje na dłużej w zespole WKS-u. Na mocy zapisów w aktualnym kontrakcie, klub przedłużył umowę ze słoweńskim trenerem do końca sezonu 2027/2028. To kolejna dobra wiadomość po awansie drużyny do PKO BP Ekstraklasy.
Więcej na: wroclaw.pl