Na ulicy Kiełczowskiej, jednej z ośmiu ulic remontowanych z programu Wrocław na dobrej drodze, dwa tygodnie temu rozpoczęły się prace przygotowawcze przy regulacji krawężników w obrębie przejść dla pieszych i zatok. W tym tygodniu wykonawca rozpocznie rozbiórki i roboty bitumiczne w jezdni.
Więcej na: wroclaw.pl