Mamy nareszcie gwiazdki w przewodniku Michelin. Pierwszą odebrała Beata Śniechowska dla Baby, drugą Łukasz Budzik dla MOST-u! Aż 23 wrocławskie restauracje zdobyły rekomendacje przewodnika, zaś 3 restauracje zasłużyły na wyróżnienie Bib Gourmand. Restauratorzy świętowali w środę 27 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
Więcej na: wroclaw.pl