Wojszyce_sciezka-rowerowaGrota_radlowa_1_

Na osiedlu Wojszyce powstanie trasa dla pieszych i rowerzystów, która połączy ulice Grota-Roweckiego z Radłową. Powstanie ona w miejscu, w którym obecnie biegnie gruntowa ścieżka wzdłuż torów kolejowych.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *