3-budowa-wezel-drobnera-dubois-TH

Rozpoczęły się prace przy budowie warstwy konstrukcyjnej pod jezdnię i torowisko na ulicy Dubois oraz na Drobnera od Mostu Uniwersyteckiego do skrzyżowania z Dubois. Kolejnym etapem będą prace torowe. Przebudowa skrzyżowania i budowa nowoczesnego, zielonego węzła przesiadkowego wychodzi właśnie spod ziemi.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *