usuwanie-awarii-wodociagowej-traugutta-23-02-2026-th-2

W okolicach Pl. Dominikańskiego w czwartek 19 lutego doszło do awarii magistrali wodociągowej. W poniedziałek 23 lutego zaczęło się zasypywanie miejsca awarii i nowo założonej rury.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *