Tradycyjnie, jak co roku, 6 stycznia ulicami Wrocławia przeszedł Orszak Trzech Króli. Mróz nie odpuścił, ale chętnych by obejrzeć pokłon monarchów i wspólnie kolędować, nie zabrakło. Orszak wyruszył z Ostrowa Tumskiego i przemaszerował na wrocławski Rynek, gdzie dla zebranych zaśpiewał zespół Małe TGD.
Więcej na: wroclaw.pl