Sprzatanie-fot.-Serce-Szczepina

Mieszkańcy Szczepina spotkają się w niedzielę, by jak co roku w ramach akcji Sąsiedzka Umowa Śmieciowa posprzątać brzeg rzeki, a potem wspólnie biesiadować. Możesz do nich dołączyć!

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *