badania-profilaktyczne-dermatoskopem-w-kierunku-czerniaka

Akademia Czerniaka kontynuuje kampanię „Cała Polska sprawdza znamiona”. Pierwsze tegoroczne wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu we wtorek 12 maja, w Europejskim Dniu Walki z Czerniakiem. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie skontrolować znamiona w mobilnym gabinecie dermatoskopowym. Celem akcji jest promocja regularnych badań. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Zapraszamy do badań!

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *