3Z9A2450-2_1778591772

W środę 13 maja zaczynają się rozgrywki fazy play-off Orlen Basket Ligi. Drużyna koszykarzy Śląska Wrocław ma przed sobą serię spotkań z Arką Gdynia. Pierwszy mecz w środę 13 maja o godz. 20:15 w hali Orbita. Bilety na ten mecz są jeszcze w sprzedaży.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *