– Dzisiaj (11 maja – przyp. red.) dotarła do nas przerażająca wiadomość, że pracownia w Rynku Elżbiety „Lalki” Terlikowskiej została doszczętnie okradziona. Nie znajdujemy słów aby opisać to, co czujemy. Bardzo serdecznie prosimy wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie o natychmiastowy kontakt z Policją – czytamy na profilu Domek Miedziorytnika na Facebooku.
Więcej na: wroclaw.pl