zeto-ofiar-oswiecimskich

W czwartek 23 kwietnia radni Wrocławia na Sesji Rady Miejskiej zdecydowaną większością głosów poparli stanowisko w sprawie zachowania i ochrony modernistycznego budynku ZETO przy ul. Ofiar Oświęcimskich. – Dziedzictwo architektury Wrocławia zasługuje na ochronę – mówił Sebastian Lorenc, Przewodniczący Komisji Architektury i Rozwoju Przestrzennego.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *