Mamy dla Was 5 podwójnych voucherów do foodtrucków, które już od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja zaparkują nad Odrą. To pierwsza odsłona Gastro Miasto 2026. Wygrajcie zaproszenie na bezpłatny posiłek w plenerze. Konkurs trwa od poniedziałku 11 maja od 18.00 do czwartku 14 maja do godz. 9.00.
Więcej na: wroclaw.pl