W Liceum Ogólnokształcącym nr IV przy ul. Świstackiego we Wrocławiu trwają Dni Japońskie. We wtorek (2 czerwca) uczniowie mieli okazję zobaczyć pokazy sztuk walki – karate, judo czy kendo i dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Furorę zrobiły też zaparkowane na dziedzińcu szkoły sportowej, japońskie samochody.
Więcej na: wroclaw.pl