W sprawie belwederu z glorietą na Bastionie Sakwowym deklaracje i zamiary przeradzają się w czyny – radni przyjęli właśnie (na sesji Rady Miejskiej, 22 stycznia br.) nowy plan zagospodarowania przestrzennego, dopuszczający rekonstrukcję zburzonej w czasie wojny budowli.
Więcej na: wroclaw.pl