W niedzielę 10 maja na Torze Wyścigów Konnych – Partynice rozegrane zostały gonitwy płaskie i efektowne gonitwy skakane, ale nie zabrakło też atrakcji poza torem – takich jak zwiedzanie stajni czy jazda na kucykach. No i jak zwykle na terenie całego kompleksu panował piknikowy klimat.
Więcej na: wroclaw.pl