Wnioski mieszkańców i przepełnienie w autobusach nr 106 sprawiły, że od 13 kwietnia na odcinku ulicy Granicznej i w rejonie Nowego Dworu uruchomiona zostanie nowa linia nr 306. Połączy ona obwodnicę śródmiejską w rejonie ul. Szkockiej z dawnym terminalem lotniska, a będzie kursować w godzinach szczytów komunikacyjnych w dni robocze.
Więcej na: wroclaw.pl