W Centrum Kultury Nowy Pafawag przy Chociebuskiej ruszyła nowa przestrzeń – galeria w holu bocznym, w której kilka razy do roku będą organizowane wystawy profesjonalnych artystów. Pierwsza już od 20 lutego – „Królewnę myszka zjadła” z pracami Kasi Banasiak, a pod baśniowym tytułem kryje się stworzony przez wrocławską artystkę i kostiumografkę własny świat, którego jest główną bohaterką. Zobaczcie, jak będzie działała nowa galeria w CK Nowy Pafawag.
Więcej na: wroclaw.pl