niebezpieczna-substancja-chemiczna-sor-borowska-3

W niedzielne popołudnie (19 kwietnia) w jednym z mieszkań przy ul. Gazowej 2a doszło do zdarzenia z udziałem niebezpiecznej substancji chemicznej. Z budynku ewakuowano 14 osób. Centrum Zarządzania Kryzysowego skierowało dla nich na miejsce autobus MPK. Jedna osoba, która miała kontakt z substancją, została przewieziona na SOR przy ul. Borowskiej. Ze względów bezpieczeństwa czasowo wstrzymano przyjmowanie pacjentów. AKTUALIZACJA: Akcja służb dobiegła końca. Na SOR przy ul. Borowskiej nie stwierdzono zagrożenia chemicznego, oddział wznawia prace. Mieszkańcy ul. Gazowej również wracają do swoich lokali.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *