W czwartek 21 maja Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej merytorycznie rozpoznała sprawę odpowiedzialności dyscyplinarnej klubu Śląsk Wrocław w związku z niewpuszczeniem zorganizowanej grupy kibiców Wisły Kraków na mecz 24. kolejki Betclic 1. Ligi sezonu 2025/2026. Wcześniej Komisja Dyscyplinarna PZPN za zarzucany czyn wymierzyła klubowi Śląsk Wrocław karę dyscyplinarną.
Więcej na: wroclaw.pl