BartoszMokrzycki-6289

W czwartek 21 maja Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej merytorycznie rozpoznała sprawę odpowiedzialności dyscyplinarnej klubu Śląsk Wrocław w związku z niewpuszczeniem zorganizowanej grupy kibiców Wisły Kraków na mecz 24. kolejki Betclic 1. Ligi sezonu 2025/2026. Wcześniej Komisja Dyscyplinarna PZPN za zarzucany czyn wymierzyła klubowi Śląsk Wrocław karę dyscyplinarną.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *