dzielone-pol-na-pol-z-przedzialka-18

Wrocławianki po raz kolejny będą mogły skorzystać z mobilnych badań KTG w ramach programu „Bądź bezpieczna”. Do szóstej edycji można zgłaszać się już od njbliższego czwartku (23 kwietnia). Mobilne KTG to możliwe do samodzielnego wykonania badanie, które pomaga ocenić dobrostan płodu i wykryć w porę ewentualne nieprawidłowości.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *