Uczestnicy 18. Marszu Równości przeszli przez miasto. Świętowanie wystartowało tradycyjnie na placu Wolności, gdzie już od godzin porannych tętniło życiem Miasteczko Równości. Po oficjalnym rozpoczęciu zgromadzenia o godzinie 15:00 barwny pochód ruszył w trasę. Aktualizacja.
Więcej na: wroclaw.pl