W środę 15 kwietnia po godz. 19 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Żeromskiego. Uszkodzone pojazdy blokowały torowisko przez kilkadziesiąt minut, dlatego przejazd tramwajów przez ul. Nowowiejską był wstrzymany. MPK skierowało linie nr 1 i 16 objazdami.
Więcej na: wroclaw.pl