Studenckie świętowanie czas zacząć. W piątek 8 maja wieczorem na Polach Osowowickich ruszyły Juwenalia Wrocławskie. Na Dużej Scenie zagrali m.in. Orkiestra Uniwersytetu Wrocławskiego, O.S.T.R. i Ewelina Lisowska, a studencką brać powitał wiceprezydent Wrocławia Ryszard Kessler. Zobaczcie zdjęcia. W sobotę kolejna porcja świętowania.
Więcej na: wroclaw.pl