II-Kongres-Uslug-Miejskich-we-Wroclawiu

Jak powinno się rozwijać miasto, aby było nowoczesne, bezpieczne, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i – co bardzo ważne – odporne na kryzysy? We Wrocławiu po raz drugi debatowano na te tematy podczas Kongresu Usług Miejskich.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *