Długi weekend już przed nami, a 5-7 czerwca Wrocław stanie się stolicą smaku za sprawą Festiwalu Delicje 2026. Wyjątkowa w skali Polski impreza kulinarna w samym sercu Wrocławia – na Rynku przyciąga mieszkańców, turystów, przedstawicieli branży gastronomicznej. Siłą Delicji jest celebrowanie różnorodności smaków, kultur i tradycji, a przekonamy się, że jedzenie jest uniwersalnym językiem porozumienia.
Więcej na: wroclaw.pl