Niesamowite zjawisko trwa we Wrocławiu! – Szanowni Państwo, dzieje się! Za 4-5 godzin będziemy mieć niezwykłe zjawisko w Ogrodzie Botanicznym – Amorphophallus titanum, czyli nasze dziwidło olbrzymie będzie w pełnej fazie kwitnienia – przekazał ok. 14:00 w sieci prof. Zygmunt Kącki, dyrektor Ogrodu Botanicznego UWr. Obiekt będzie dziś czynny przez całą noc, bo czas kwitnienia rośliny to zaledwie kilka-kilkanaście godzin. Przed wejściem utworzyła się już długa kolejka. Zobaczcie zdjęcia kwitnącego dziwidła z Wrocławia.
Więcej na: wroclaw.pl