Legenda polskiego bluesa wystąpi 4 listopada w prestiżowej sali Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zapraszamy na sentymentalną podróż po rockowych wspomnieniach i dźwiękach bluesa z zespołem Dżem. Ich piosenki zna chyba każdy, a możliwość zaśpiewania ich razem z zespołem na żywo to gwarancja niezapomnianych emocji Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”… I faktycznie – […]
Więcej na: wrockfest.pl