magnolia-wroclaw-centrum-obslugi-mieszkanca-urzad-miejski-wroclawia-parking_1

Na zakupy w dużej galerii handlowej i do urzędu w jednym miejscu? Takie miejsce jest we Wrocławiu i cieszy się dużym zainteresowaniem. W Magnolia Park działa Centrum Obsługi Mieszkańca (COM) Urzędu Miejskiego Wrocławia. W związku z tym, że Magnolia wprowadza opłaty za parkowanie zmiany dotyczyć będą także osób załatwiających sprawy urzędowe w COM. Zobacz szczegóły.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *