W piątek 26 czerwca wystartował „Parkiet taneczny na Skwerze Wrocławianek”. Impreza już pierwszego dnia przyciągnęła wrocławskich miłośników tańca, którzy nie tylko przyglądali się pokazom, ale również sami spróbowali swoich sił na parkiecie. Bezpłatne pokazy i lekcje w różnych stylach potrwają aż do niedzieli.
Więcej na: wroclaw.pl