Wrocław po raz kolejny udowadnia, że jest nie tylko miastem spotkań, ale także jednym z najciekawszych kulinarnych miejsc w Polsce. Przekonają się o tym mieszkańcy, którzy 27 czerwca zasiądą, by zjeść Wielkie Wrocławskie Śniadanie na Bastionie Sakwowym. Na uczestników czeka 1700 degustacyjnych porcji przygotowanych przez 6 wrocławskich restauracji, regionalni producenci, muzyka na żywo i wyjątkowa atmosfera wspólnego śniadania pod gołym niebem.

Więcej na: wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *